ქუთაისში ,,ენერგო-პრო ჯორჯია“-ს მომსახურების განახლებული ოფისი გაიხსნა
სს ,,ენერგო-პრო ჯორჯია“-ს განახლებულ ოფისში, ქუთაისის მომსახურების ცენტრის ადმინისტრაცია, ტექნიკური სამსახური და აბონენტთა მომსახურების სამსახური განთავსდება, რომელიც მომხმარებლებს ადგილზე გაუწევს კონსულტაციას, მიაწოდებს ყველა საჭირო ინფორმაციას და აქვე მიიღებს მათ განცხადებებს შემდგომი რეაგირებისთვის.
ქუთაისის მომსახურების ცენტრის ახალი ოფისი, სს ენერგო-პრო ჯორჯიას გენერალურ დირექტორთან ნიკოლაი ნიკოლოვთან ერთად, იმერეთის გუბერნატორმა ზაზა მეფარიშვილმა და ქ. ქუთაისის მერმა შოთა მურღულიამ გახსნეს.
ქუთაისის მომსახურების ცენტრი სს ენერგო-პრო ჯორჯიას ერთ-ერთი უმსხვილესი ერთეულია აბონენტთა რაოდენობის თვალსაზრისით. ენერგოკომპანია ქუთაისში 70 ათასზე მეტ მომხმარებელს ემსახურება. ელექტროენერგიის მიწოდებისა და მომსახურებს ხარისხის გაუმჯობესების მიზნით, კომპანია სისტემატურად ატარებს სარებილიტაციო და პროფილაქტიკურ სამუშაოებს და ახორციელებს ახალ პროექტებს ქალაქის ელექტროგამანაწილებელ ქსელში.

New Service Center Office of EPG opened in Kutaisi
Administration of Kutaisi s/c, technical department and customers relation service will be placed at the new service center office of EPG in Kutaisi. Service center is opened to provide better service to the customers, deliver them with all necessary information and receive applications and letters for further proceedings.
The new office of EPG service center along with director general of EPG Nikolay Nikolov was opened by Imereti governor Zaza Meparishvili and Kutaisi mayor Shota Murghulia.
Kutaisi service center in frame of customers is the largest unit of the company. EPG serves over 70 000 customers in Kutaisi. To provide better service to the customers and high quality electricity supply, company systematically carries out grid rehabilitations and prophylactic works, also implements new projects in the city electricity network.