სს ,,ენერგო-პრო ჯორჯია“ საზაფხულო დასაქმების პროექტს იწყებს
უმაღლესი სასწავლებლების და პროფესიული კოლეჯების სტუდენტებს ,,ენერგო-პრო ჯორჯია“ საზაფხულო დასაქმების პროექტში მონაწილეობის მისაღებად იწვევს.
ახალგაზრდები ანაზღაურებად სტაჟირებას 2 თვის განმავლობაში გაივლიან, წარმატებულებს კი კომპანია დასაქმებას შესთავაზებს
პროექტში მონაწილეობა შეეძლებათ ენერგეტიკის, შრომის უსაფრთხოების, ფინანსების, ლოჯისტიკის და სხვა მიმართულებების სტუდენტებს
,,ჩვენი მიზანია მოვიზიდოთ ახალგაზრდა კადრები, რომლებსაც საშუალება ექნებათ პრაქტიკაში მიიღონ გამოცდილება და შემდეგ ჩამოყალიბდნენ პროფესიონალებად. ჩვენ მათ შევუქმნით ყველა პირობას, რომ ღირსეულ გარემოში შეძლონ მუშაობის გაგრძელება“ -  თქვა სს ,,ენერგო-პრო ჯორჯია ჰოლდინგის“ ადამიანური რესურსების მართვის დეპარტამენტის უფროსმა გიორგი ტრაპაიძემ
კომპანია, სტუდენტებს უნივერსიტეტებთან და კოლეჯებთან ერთად შეარჩევს. თუმცა, ყველა დაინტერესებულ ახალგაზრდას  შეუძლია გააგზავნოს რეზიუმე -  მეილზე vacancy@energo-pro.ge

JSC "ENERGO-PRO Georgia" invites students of higher education institutions and professional colleges to participate in the summer employment project.
Young people will undertake a paid internship for 2 months, and the successful ones will be offered employment by the company.
Students of energy, labor safety, finance, logistics and other areas will be able to participate in the project.
"Our goal is to attract young personnel who will have the opportunity to gain practical experience and then become professionals. We will create all the conditions for them to be able to continue working in a dignified environment" - said Giorgi Trapaidze, Head of the Human Resources Management Department of JSC "ENERGO-PRO Georgia Holding".
The company will select students following the recommendation of universities and colleges. However, all interested young people can send their resumes to vacancy@energo-pro.ge