ენერგო–პრო ჯორჯია ენერგეტიკოსთა პროფესიულ დღეს აღნიშნავს
ენერგო-პრო ჯორჯიას გენერალურმა დირექტორმა მიხეილ ბოცვაძემ ენერგეტიკოსებს პროფესიული დღე მიულოცა. კომპანიის ხელმძღვანელობამ, ენერგეტიკოსთა დღესთან დაკავშირებით ის თანამშრომლები დააჯილდოვა, რომლებსაც კომპანიის საქმიანობასა და ენერგეტიკის დარგის განვითარებაში განსაკუთრებული წვლილი მიუძღვით. კომპანიისგან მათ ფულადი ჯილდოები და მადლობის სიგელები გადაეცათ. დაჯილდოვდა ენერგო-პრო ჯორჯიას 9 თანამშრომელი, რომლებსაც 30 წელზე მეტი მუშაობის სტაჟი აქვთ ენერგეტიკის სფეროში.
ს.ს. ენერგო–პრო ჯორჯია ულოცავს ყველა ენერგეტიკოსს და ენერგეტიკის დარგში დასაქმებულ ადამიანს ენერგეტიკოსების პროფესიულ დღეს! კომპანია მადლობას უხდის ყველა მის თანამშრომელს კომპანიის განვითარებაში შეტანილი მნიშვნელოვანი წვლილისთვის.
„ჩვენთვის ძვირფასი და მნიშვნელოვანია ყველა ჩვენი თანამშრომელი. კომპანია მუდმივად ზრუნავს მათ პროფესიულ განვითარებაზე და ვამაყობთ, რომ კომპანიაში მუშაობს არაერთი პროფესიონალი. დღეს კი არის ის დღე, როდესაც განსაკუთრებით უნდა დავაფასოთ დარგში მრავალწლიანი გამოცდილების მქონე, პროფესიონალი კადრები“ – განაცხადა ენერგო-პრო ჯორჯიას გენერალურმა დირექტორმა მიხეილ ბოცვაძემ.

Director General of JSC ENERGO-PRO Georgia congradulated the the persons working in the energy field with the day of power engineering. In regards with the professional day of power engineers, management of JSC ENERGO-PRO Georgia awarded honorable employees, who played significant role in the development of Georgian energy sector and company business. On behalf of the company they received gratitude certificates and bonus. 9 employees of JSC ENERGO-PRO Georgia, who have the 30 years of working experience in the field, were awarded.
JSC ENERGO-PRO Georgia congratulates all power engineers and persons working in energy sector with professional day of power engineering! Company thanks all its employees for their significant contribution in the company development.
“Our each and every employee is important and valuable for us. The company constantly takes care of the professional development of the employees and we are proud that we have so many professionals working for us. Today is the day when we have to specially honor the professionals with solid experience in eth field” – said director general of EPG Mikheil Botsvadze.